Vážení přátelé a příznivci tradičního dobového večírku Back to 1945,

za běžného stavu bychom v těchto dnech pokračovali v závěrečných přípravách již XIII. ročníku akce Back to 1945 a s velkou radostí přijímali Vaše rezervace. Bohužel, současná mimořádná protiepidemická opatření pro nás, stejně jako pro ostatní organizátory plesů, tanečních zábav a akcí pro veřejnost, znamenají zásadní omezení, kvůli kterým jsme nuceni odložit realizaci oblíbené akce „Back to 1945“ prozatím na neurčito.

Současná situace, kdy se jednotlivá opatření stále mění ze dne na den, nám a našim partnerům nedávají potřebnou jistotu, že bylo vůbec možné v průběhu tradičního února ale i především v následujících jarních měsících realizovat dobový večírek v pevně daném termínu a za dostatečné účasti Vás, našich návštěvníků. Stejně tak chápeme zdravotní rizika spojená s hromadnou akcí tohoto formátu.

Nicméně nehodláme se vzdát snadno, a nelze tak vyloučit, že by se XIII. ročník akce Back to 1945 mohl konat v jiném pozdějším termínu letošního roku a samozřejmě i za daleko příznivější situace. Dále budeme pečlivě sledovat vývoj protiepidemických opatření a veškeré nové informace budeme případně zprostředkovávat přes tento oficiální FB kanál či webovou stránku akce.

Doufáme, že naši situaci pochopíte a zachováme si do budoucna i nadále vaši přízeň. Do té doby vám přejeme především pevné zdraví a budeme se těšit na společné brzké shledání.

Pořadatelský tým KVH Tommy & Yankee z.s. Plzeň