To, na co všichni netrpělivě čekáte, je již tady! Předprodej vstupenek na Back to 1945 je nyní online a naleznete ho zde: https://backto1945.zarezervujse.cz/ Prosíme pozorně si přečtěte veškeré instrukce, než vyplníte a odešlete formulář.

Cena vstupenky je 500,-/osoba a jako v předešlých letech je v její ceně zahrnuto rovněž malé občerstvení. Bohužel náklady na realizaci akce Back to 1945 u některých položek vzrostly od posledního ročníku o desítky procent a abychom zachovali standart akce a šlo ji vůbec realizovat, tak jsme byli bohužel nuceni tuto skutečnost promítnout do ceny lístku. Předprodej samotný je veden ve zcela novém rezervačním systému, který je však vytvořen v podobném duchu jako při posledním ročníku, kdy jednotlivé žádosti o lístky budeme zpracovávat v pořadí, v jakém došly. Kapacita sálu a lístků v předprodeji je omezena, proto vyplněním formuláře nevzniká automatický nárok na lístky. Po vyplnění požadavku na nákup vstupenek Vás budeme kontaktovat s dalšími instrukcemi a také údaji k platbě. Jejich zpracování nám však zabere nějaký čas, tak prosíme o trpělivost.

V případě, že si koupíte lístek v předprodeji a budete nuceni z nějakého důvodu svoji účast odříci, tak je možné nám lístek vrátiti a získat zpět peníze pouze do 7 dnů před samotnou akcí. Poté budete moci Váš lístek předprodat již pouze Vy sami (jako malou pomoc pro tuto případnou situaci je na našem FB zřízena speciální skupina „Bazar lístků“ nebo je můžete nabídnout přímo v události Back to 1945).

Všechny zájemce o předprodej prosíme, aby se důkladně řídili instrukcemi, které budou na webové stránce v dané sekci uvedeny. Také prosíme, aby se větší skupiny lidí (především z řad KVH) dohodly, kdo za ně lístky zprostředkuje a nedocházelo ke zbytečnému dublování požadavků o lístky na stejné osoby. Stejně jako posledně budeme chtít u větších skupin jmenný seznam hostů, pro které byly lístky zakoupeny.

Pořadatelský tým KVH Tommy & Yankee z.s. Plzeň