Zde si můžete zadat požadavek na nákup vstupenek na akci BACK to 1945 v internetovém předprodeji. Váš požadavek bude zpracován v nejbližším možném termínu a budeme Vás na zadaný email kontaktovat s dalšími informacemi a údaji pro platbu lístků na náš bankovní účet.

Jednotlivé žádosti budou vyřízeny v pořadí, v jakém došly. Kapacita sálu a lístků v předprodeji je omezena, proto vyplněním formuláře nevzniká automatický nárok na lístky. O aktuálním počtu volných vstupenek Vás budeme informovat na této webové stránce v sekci „Aktuálně“ a také na oficiálním FB kanálu akce.

Do formuláře prosím uveďte Vaše celé jméno, případně rovněž název klubu/spolku, ke kterému příslušíte a za který provádíte rezervaci, kontaktní email, telefon a dále počet vstupenek, které chcete pro sebe či Váš spolek zakoupit. Připojit můžete případně dotaz či další komentář.

Cena vstupenky v předprodeji: — Kč (V ceně vstupného je zahrnuto malé občerstvení.)


DŮLEŽITÉ INFORMACE (prosíme pozorně přečíst):

    • Po provedení požadavku na nákup vstupenek vás budeme kontaktovat na udaný email s dalšími podrobnostmi. Zaplacení lístků bude probíhat převodem dané částky na náš bankovní účet. Po přijetí platby Vám bude zaslán potvrzující a rekapitulační email, kde naleznete potvrzení objednávky daných lístků, které bude zároveň sloužit k prokázání se u vstupu na akci (prosíme o jeho vytištění či např. nahrání do chytrého telefonu).
    • Pro náš lepší přehled a organizaci prosíme objednatele a zástupce velkých skupin a spolků o zpracování a dodání seznamu lidí, pro které jsou objednané lístky určeny. Tyto osoby budou zapsáni do seznamům hostů, aby mohli být na místě u vstupu rychleji odbaveni a usazeni ke konkrétním stolům.
    • V případě, že si koupíte lístek v předprodeji a budete nuceni z nějakého důvodu svoji účast odříci, tak je možné nám lístek vrátit a získat zpět peníze pouze do 10 dnů před samotnou akcí (tedy do 6. února 2020). Poté budete moci Váš lístek předprodat již pouze vy sami (jako malou pomoc pro tuto případnou situaci jsme na našem FB zřídili speciální skupinu „Bazar lístků). Změnu disponenta lístků v případě vlastního přeprodeje pro jistotu prosím ohlaste na naší emailovou adresu backto1945@email.cz.
    • Pokud nepotřebujete místo u stolu a půjde klidně tzv. „na stojáka“, tak to prosím uveďte do poznámky.

Objednávací formulář

PŘEDPRODEJ PRO ROČNÍK 2020 BYL UKONČEN.
Kapacita sálu byla naplněna. Děkujeme za pochopení.

Své štěstí můžete zkusit v burze lístků – https://www.facebook.com/groups/167293974589741/

V případě nejasností či dotazů nás kontaktuje na backto1945@email.cz.