To, na co všichni netrpělivě čekáte, je již skoro tady! Očekávaný předprodej části vstupenek spustíme přes formulář na našem webu během tohoto čtvrtka. Cena vstupenky bude 320,- a jako v předešlých letech je v její ceně zahrnuto rovněž malé občerstvení. Předprodej bude technicky veden v podobném duchu jako v minulých letech rezervace, kdy jednotlivé žádosti o lístky budeme zpracovávat v pořadí, v jakém došly (kapacita sálu je bohužel omezena), a budeme vás kontaktovat s dalšími instrukcemi a také údaji k platbě.

V případě, že si koupíte lístek v předprodeji a budete nuceni z nějakého důvodu svoji účast odříci, tak je možné nám lístek vrátiti a získat zpět peníze pouze do 10 dnů před samotnou akcí. Poté budete moci Váš lístek předprodat již pouze vy sami (jako malou pomoc pro tuto případnou situaci zřídíme na našem FB speciální skupinu „Bazar lístků“).

Všechny zájemce o předprodej prosíme, aby se důkladně řídili instrukcemi, které budou na webové stránce v dané sekci uvedeny. Také prosíme, aby se větší skupiny lidí (především z řad KVH) dohodly, kdo za ně lístky zprostředkuje a nedocházelo ke zbytečnému dublování požadavků o lístky na stejné osoby. Stejně jako v loňském ruce budeme chtít u větších skupin jmenný seznam hostů, pro které byly lístky zakoupeny.