Zde si můžete rezervovat místenky ke stolům. Do formuláře prosím uveďte Vaše celé jméno (do poznámky případně název klubu/spolku, ke kterému příslušíte a za který provádíte rezervaci), kontaktní email, telefon (nepovinné) a dále počet místenek, které chcete zarezervovat pro sebe či Váš spolek. Připojit můžete případně dotaz či další komentář. Vaše registrace bude z naší strany potvrzena zasláním potvrzujícího emailu v horizontu několika dní. Děkujeme za pochopení. 


Poznámka: Kapacita sálu je omezena. Z tohoto důvodu opravdu doporučujeme využít možnosti rezervace, jinak není možné místo na akci garantovat. Prodej a platba samotných lístků  (cena vstupenky – 299 Kč) proběhne až na místě v den konání a předzahájením samotné akce (cca od 18.50 hodin). O aktuálním počtu volných míst a vstupenek Vás budeme informovat na této webové stránce v sekci aktuálně a také na oficiálním FB kanálu akce.


Důležité upozornění: V případě, že jste využili rezervačního systému a nastala by na vaší straně s předstihem nějaká změna a nemohli byste se akce účastnit, prosíme Vás, abyste nás neprodleně kontaktovali na email backto1945@email.cz pro stornování Vaší registrace, aby uvolněná místa mohla být dána opět k dispozici. Stejně tak prosíme velké nahlášené spolky, aby v případě odpadnutí vícero lidí z jejich řad nám tuto skutečnost taktéž neprodleně oznámili. Děkujeme za pochopení.


REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

(Poznámka: Rezervace proběhla úspěšně pokud po odeslání údajů vyskočí potvrzovací hlášení.)

!!!! REGISTRACE PRO ROK 2020 NEBYLA JEŠTĚ SPUŠTĚNA !!!